Kontakt

  • EZOP ekonomické poradenství
  • Kamenice 107, 547 01 Náchod
  • tel.: 491 424 924
  • mobil.: 606 789 999
  • GMS brána.: 608 708 840
  • e-mail: ekonom@ezop.eu
A A A

PROFIL FIRMY

Společnost EZOP Náchod, s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku  2.března 1995. Od počátku své existence se zabývá účetním, mzdovým  a  ekonomickým  poradenstvím fyzickým a právnickým osobám.  Z důvodu prohlubování specializací byly některé činnosti v průběhu let převedeny na nové subjekty EZOP Computers, EZOP Poradenství a AISOPOS.  Za dobu své existence firma získala zkušenosti  především v podnikatelském sektoru. Zpracováváme i zákazníky z neziskové sféry a vedeme účetnictví sdružení vlastníků bytových jednotek.

 

Hlavní námi poskytované služby jsou:

 

· vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy

· zpracování daňových přiznání

· zakládání společností a služby související se zahájením podnikání (živností)        

· poradenství v oblasti zániku společností, ukončením podnikání (živností)

· vymáhání pohledávek a právní poradenství

· daňová optimalizace

· zastupování klientů na úřadech

· on-line vedení účetnictví

 

 

Společnost dlouhodobě zpracovává více než 150 klientů. Hlavní cíl naší činnosti je kvalita prováděných prací, kterou zajišťujeme průběžným vzděláváním stabilního kolektivu pracovníků, z nichž někteří u nás pracují více jak 10 let. Proti případným škodám máme sjednané pojištění profesní odpovědnosti.

 

Více než patnáct let působení  na trhu v oblasti účetního a ekonomického poradenství je zárukou naší kvality a zároveň závazkem k udržení kvality do budoucna.

 

 

Naše služby poskytujeme v Královehradeckém regionu, nejčastěji v Náchodě, Hronově, Novém Městě nad Metují, Broumově, Trutnově,  Úpici, České Skalici, Jaroměři, Polici nad Metují, Červeném Kostelci, Dvoře Králové nad Labem, Dobrušce.

 

"Svěřte své starosti s účetnictvím a daněmi odborníkům a věnujte se už jen svému podnikání."